Kontakt oss

Du finner rekkverk fra Q-railing på seks kontinenter. For å sikre at vi kan utføre service så raskt som mulig har vi 12 avdelinger og flere partnere over hele verden. Det finnes derfor alltid en Q-railing-spesialist i nærheten som kan hjelpe deg.

Her er kontaktopplysningene til kontoret nærmest deg. Hvordan kan vi hjelpe deg?

Q-railing Norge
Gråterudveien 14
3036 Drammen
Norge

T. 32 699 051
E. sales.no@q-railing.com

Tone Blichfeldt
T. 928 55 329
Tone.Blichfeldt@q-railing.com

Linn-Christin Pettersen
T. 459 53 260
Linn.Pettersen@q-railing.com

Helene Pedersen
T: 975 63 953
Helene.Pedersen@q-railing.com

Christoffer Reiersøl 
T: 468 45 070
Christoffer.Reiersol@q-railing.com

Pål Hornburg
T: 469 53 499
Paal.Hornburg@q-railing.com

Robert Boye
T. 920 30 019
Robert.Boye@q-railing.com


Åpningstider 
Mandag8.00 formiddag – 16.00 ettermiddag
Tirsdag8.00 formiddag – 16.00 ettermiddag
Onsdag8.00 formiddag – 16.00 ettermiddag
Torsdag8.00 formiddag – 16.00 ettermiddag
Fredag8.00 formiddag – 16.00 ettermiddag

Send oss en e-post

Laster
Laster